Contacteer ons: info@gogoestates.com /
+34 615 28 21 51 / +32 465 11 49 62

Panden zoeken


WELKOM BIJ VASTGOED-SPECIALIST GOGOESTATES


Koop een woning in Spanje zonder enige risico´s via  GogoEstates, een Nederlandstalige makelaarskantoor in Spanje met een  BIV erkende makelaars registratie, Ga alleen voor absolute zekerheid bij aankoop van een woning in Spanje, wij zijn gespecialiseerd in aankoop begeleiding van A tot Z met drie kantoren in de kust regio's van Murcia en Alicante om zo optimaal van dienst te kunnen zijn.

Gogo Estates is een erkend makelaars kantoor dat zich al 20 jaar specialiseert op de Spaanse vastgoedmarkt met een reputatie van betrouwbaarheid , gebaseerd op ervaring en service.

Wij hebben een ruim aanbod van appartementen en villa's in alle prijsklassen, nieuwbouw, wederverkoop en bankbeslag. En dit zowel voor investeerders die een optimaal rendement nastreven, als voor mensen die op zoek zijn naar een tweede verblijf. Voor onze nieuwbouwprojecten wordt uitsluitend gewerkt met ontwikkelaars die garant staan voor realisatie en behoud van topkwaliteit op lange termijn.

Het spreekt voor zich dat voor elke actie de nodige vergunningen voorhanden zijn, en dat aan elke betaling een bankgarantie is gekoppeld. Gogo Estates is vertrouwd met de plaatselijke wetgeving en reglementering.

Wij werken al jarenlang samen met betrouwbare promotoren & ontwikkelaars en bekwame advocaten. Het kantoor van GogoEstates in Spanje zorgt voor alle nutsvoorzieningen, helpt bij vertalingen, biedt servicecontracten (bijvoorbeeld om de tuin te onderhouden) en staat in voor de verhuur. Vele nieuwe eigenaars komen in Spanje op vakantie, maar willen de rest van de tijd hun woning verhuren. Zo betaalt hun investering zichzelf voor een stuk terug.






Maak kennis met ons internationale team



Card image cap
Ronald Goosen

ronald@gogoestates.com

CEO en oprichter

+34 615 28 21 51

Card image cap
Serge Claes

serge@gogoestates.com

Officemanager

+34 634 33 38 90

Card image cap
Manon Van Der Burgt

manon@gogoestates.com

Officemanager

+34 634 32 88 99

Card image cap
Linda Cosyns

linda@gogoestates.com

Account Manager

+34 634 341 434

Card image cap
Lorena Schweser

lorena@gogoestates.com

Huur

+34 608 085 957

Card image cap
Anna Lemesheva

annale@gogoestates.com

Account Manager

+34 615 282 153

Card image cap
Raquel Martinez Reche

raquel@gogoestates.com

Account Manager

+34 657 960 500

Card image cap
Dirk Cosyns

dirk@gogoestates.com

Aftersales manager

+34 634 333 420

Card image cap
Erna Van Santvoort

erna@gogoestates.com

Account Manager

+34 637 30 44 88

Card image cap
Anastasia Komelina

anastasia@gogoestates.com

Rentals

+34 634 300 063

Card image cap
Sven Goddyn

sven@gogoestates.com

Verkoop

+34 634 346 800

Card image cap
Virginie Manzano

virginie@gogoestates.com

Sales and rentals agent

+34 608 975 889


Onze klantaanbevelingen


  • Beste Ronald
    Ondertussen zijn we goed en wel thuis gekomen met ons sleuteltje, en hebben we zeker zondag al één dag volop kunnen genieten van ons appartement en spaanse zon, ook al was het voorlopig met matras en 2 stoeltjes !!Bedankt om de dag van aankomst (waarvan ons vliegtuig 4 uur retard had…) ons om middernacht nog de sleutel te komen overhandigen !!! Bij deze nogmaals van harte dank voor het helpen waarmaken van onze droom. We zijn heel tevreden, over de eerste bezoeken aan de huizen, en het verdere verloop van de verkoop en opvolging BEDANKT!! BEDANKT !!
    Nicole en Geert

  • Hey Ronald,
    Ondertussen is het huisje volledig in orde. Bedankt nog eens voor alle werk dat jullie voor mij gedaan hebben.
    Met vriendelijke groeten,
    Joachim Boon, verzekeringsagent

  • AAN GOGOESTATES RONALD SONIA SERGE EN WIETSE,
    Gogoestates heeft ons fantastisch bijgestaan bij het zoeken naar een appartement in Torrevieja. 4 dagen met ons rondgetrokken waaronder afspraken met notaris en advocate en altijd met een lach. Alles geregeld zodat wij nu al de sleutels in ons bezit hebben en op vakantie kunnen. Bedankt aan alle vriendelijke personeelsleden voor de ontvangst en het gevoel te geven dat wij mekaar al heel lang kennen. Nog vele goede verkopen gewenst. Zeer tevreden klant,
    Lea en Rik 


ONZE PARTNERS